В цю систему моніторигу входять такі продукти
Способи оповіщення
Тип продукту

Контроль виставлених параметрів щодо стандарту дотримання швидкісного режиму, при проведені технологічної операції. Додатковий контроль в розрізі культур.

Умови реалізації: Наявність можливості отримання часових рамок роботи техніки зі сторони замовника
60 год

Система сповіщення про вихід за межі поля КЗ (контрольної зони). Додатковий он-лайн контроль та допоміжний інструмент диспетчеру завчасно попередити про роботу на чужій ділянці поля.

35 год

Згідно визначеної кольорової гами, система автоматично буде змінювати колір відповідної культури при її актуалізації у системі моніторингу

12 год

Виявлення некоректної роботи датчиків рівня пального, витрати пального та інших типів датчиків, та автоматичне створення сповіщення на відповідальних осіб.

25 год

Надає можливість оперативно отримувати сповіщення про інцидент, за визначеними критеріями.

24 год

Надає можливість оперативно отримувати сповіщення про інцидент, за визначеними критеріями. Формує сповіщення про перебування техніки у визначених відповідно до умов контрольних зонах

45 год

Надає можливість оперативно отримувати сповіщення про інцидент, за визначеними критеріями про викривлений контур, перекручені точки, що спричиняють невірний обрахунок площі поля.

25 год

Надає можливість оперативно отримувати сповіщення про інцидент, за визначеними критеріями про перевищення встановленого швидкісного режиму у конкретній геозоні (параметри допустимої швидкості можна вказувати у назві зони).

45 год

Надає можливість оперативно отримувати сповіщення про інцидент, за визначеними критеріями - відсутність живлення на GPS трекер під час руху техніки.

25 год
Тип оповіщення: E-mail Excel Telegram

За наявності підключеного датчика обертів двигуна дозволяє створити автоматичне сповіщення про простій техніки з заведеним двигуном. При настанні події створиться автоматично сповіщення на визначених адресатів. Період з якого фіксувати час початку події регульований.

60 год

Автоматична фіксація зупинок техніки, диспетчер доповнює приміткою простою, розуміє стан залученої техніки у виробництво. Додатково інформацію з архіву простоїв можна використати для аналізу простоїв техніки за період, з метою визначення ефективності використання.

70 год

Звіряється показник датчика рівня палива з системи моніторингу та кількість відвантаженого пального згідно даних з автоматизованої АЗС. Отримані відхилення у показникам можуть вказувати не некоректну роботу датчика, потребу у калібруванні а також факт потенційної крадіжки палива

Умови реалізації: Наявність автоматизованої АЗС на стороні замовника
30 год

Отримання часу роботи автономного опалення яке можна використовувати для аналізу та автоматичного інформування про довготримале включення.

30 год

Аналізує відхилення напрямку обробітку згідно визначеного стандарту обробітку полів у компанії відносно технологічної операції "посів", контролює проведення ТО та порівння їх напрямків відносно встановленого.

Умови реалізації: Наявність планування робіт на полях на стороні замовника
100 год

Відхилення від заданого маршруту. Визначається база маршрутів від точки A до B після чого включається автоматичний контроль на предмет відхилення, з'їзду з маршруту.

60 год

У випадку наявності у компанії власного GIS сервера, організовуємо інтеграцію даних по геозонах у систмеу моніторингу клієнта.

32 год
Тип оповіщення: Excel База даних MsSQL
Тип продукту: Звітність

Консолідований звіт у розрізі декількох вкладок з інформацію по простоях техніки в розрізі масиву або груп техніки, поля та оброблена площа, переїзди, споживання палива, час роботи.

Залежність від іншої розробки: п 4.3
Умови реалізації: Наявність вхідних даних з обліку польових робіт на стороні замовника
45 год
Тип оповіщення: Excel База даних MsSQL
Тип продукту: Звітність

Звіт про роботу техніки побудований по принципу діаграми Ганта у розрізі кожних 10 хв. До уваги береться робота, переїзд, простій техніки з конкретизацію. Система автоматично визначає подію в розрізі кожного діапазону часу.

Залежність від іншої розробки: п 4.3
Умови реалізації: Наявність вхідних даних з обліку польових робіт на стороні замовника
45 год

Консолідована інформація по вигрузках врожаю. Додається розріз час, тривалість вигрузки, номер мітки на яку здійснювалася вигрузка та техніка.

65 год

Перевірка відстані в момент вивантаження зерна між рухомими об'єктами. Дає змогу виявити інцидент, коли ідентифікаційна мітка, яка закріплена за вантажним автомобілем, знаходиться біля обєкта що вивантажує зерно, а сам вантажний автомобіль знаходиться на віддаленій відстані.

45 год

Сповіщення або оновлення даних у Excel інструменті про зупинку техніки при перевезення врожаю з поля на елеватор. Дає змогу контролювати зупинки техніки в процесі доставки вантажу з поля на елеватор, та повідомляти про факт порушення відвопвідних осіб у компанії.

60 год

Інформування про зміну напруги з моменту завантаження зерновоза та до моменту розвантаження на елеваторі. Фіксує втручання у роботу GPS приладу, а саме момент перепідключення його на інший тип живлення.

45 год

Додаткове інформування, що техніка на яку було вивантаження врожаю немає ТТН і не контролюється. Додаткова можливість виявлення факту крадіжки, якщо по системі «свій - чужий» була зафіксована вигрузка на даний ВА (Вантажний автомобіль)

60 год

Перевірка коректності надходження даних від GPS трекера, створення сповіщень про втрату пакетів даних за рахунок втручання сторонніх предметів і перешкоджання надходження коректної інформації про місце знаходження. Активується в період перевезення вантажу з поля до елеватора.

45 год
Отримайте консультацію по телефону

Ми Вам перетелефонуємо

Напишіть контакти нижче

… або напишіть в месенджерах