В цю систему моніторигу входять такі продукти
Способи оповіщення
Тип продукту
Тип оповіщення: Excel База даних MsSQL

Надає можливість диспетчеру (оператору) у зручному інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі проводити звірку гектарів виконаних польових робіт та зберігати уточнену інформацію у БД з можливістю подальшої інтеграції даних у облікову систему 1С. Звіряється тільки обробіток площі на полі, а не кожної одиниці. Фактична площа розподіляється автоматично між технікою.

30 год

Контроль виставлених параметрів щодо стандарту дотримання швидкісного режиму, при проведені технологічної операції. Додатковий контроль в розрізі культур.

40 год

Система сповіщення про вихід за межі поля КЗ (контрольної зони). Додатковий он-лайн контроль та допоміжний інструмент диспетчеру завчасно попередити про роботу на чужій ділянці поля.

25 год

Інструмент консолідації інформація по виконаних ТО (технологічних операціях) на кожному полі в розрізі робіт. Дозволяє зберігати історію проведення ТО, також наявні поля для введення додаткової інформації до кожного поля (КЗ). Інструмент оновлення культур - інформація автоматично оновлюватиметься з ресурсу де ведеться актуалізація культур з подальшим відображенням змін у системі моніторингу. Можлива інтеграція у сторонні облікові системи.

32 год

Згідно визначеної кольорової гами, система автоматично буде змінювати колір відповідної культури при її актуалізації у системі моніторингу

8 год

Виявлення некоректної роботи датчиків рівня пального, витрати пального та інших типів датчиків, та автоматичне створення сповіщення на відповідальних осіб.

16 год

Надає можливість оперативно отримувати сповіщення про інцидент, за визначеними критеріями.

16 год

Надає можливість оперативно отримувати сповіщення про інцидент, за визначеними критеріями. Формує сповіщення про перебування техніки у визначених відповідно до умов контрольних зонах

32 год

Надає можливість оперативно отримувати сповіщення про інцидент, за визначеними критеріями про викривлений контур, перекручені точки, що спричиняють невірний обрахунок площі поля.

16 год

Надає можливість оперативно отримувати сповіщення про інцидент, за визначеними критеріями про перевищення встановленого швидкісного режиму у конкретній геозоні (параметри допустимої швидкості можна вказувати у назві зони).

30 год

Надає можливість оперативно отримувати сповіщення про інцидент, за визначеними критеріями - відсутність живлення на GPS трекер під час руху техніки.

16 год
Тип оповіщення: E-mail Excel Telegram

За наявності підключеного датчика обертів двигуна дозволяє створити автоматичне сповіщення про простій техніки з заведеним двигуном. При настанні події створиться автоматично сповіщення на визначених адресатів. Період з якого фіксувати час початку події регульований.

40 год
Тип оповіщення: E-mail Excel Telegram

Помічник для диспетчера, який постійно не переглядає зафіксовані зливи, а тільки їх опрацьовує та архівує в БД, створене на основі цього джерело даних в подальшому буде використовуватися для аналізу зафіксованих подій

20 год

Автоматична фіксація зупинок техніки, диспетчер доповнює приміткою простою, розуміє стан залученої техніки у виробництво. Додатково інформацію з архіву простоїв можна використати для аналізу простоїв техніки за період, з метою визначення ефективності використання.

55 год

Звіряється показник датчика рівня палива з системи моніторингу та кількість відвантаженого пального згідно даних з автоматизованої АЗС. Отримані відхилення у показникам можуть вказувати не некоректну роботу датчика, потребу у калібруванні а також факт потенційної крадіжки палива

Умови реалізації: Наявність автоматизованої АЗС на стороні замовника
20 год

Отримання часу роботи автономного опалення яке можна використовувати для аналізу та автоматичного інформування про довготримале включення.

20 год

Аналізує відхилення напрямку обробітку згідно визначеного стандарту обробітку полів у компанії відносно технологічної операції "посів", контролює проведення ТО та порівння їх напрямків відносно встановленого.

80 год

Відхилення від заданого маршруту. Визначається база маршрутів від точки A до B після чого включається автоматичний контроль на предмет відхилення, з'їзду з маршруту.

50 год

У випадку наявності у компанії власного GIS сервера, організовуємо інтеграцію даних по геозонах у систмеу моніторингу клієнта.

32 год

Звіт план-факт - Дає розуміння поточного процесу збору, обробітку, посіву та інших операцій. Показник % завершення, к-сть залученої техніки та наробіток за поточний день, а також залишок до виконання. Додатково можна застосувати аналіз по відхиленні від запланованого терміну.

Залежність від іншої розробки: п.1.1
Умови реалізації: Наявність планування робіт на полях на стороні замовника
24 год
Тип оповіщення: Excel База даних MsSQL
Тип продукту: Звітність

Консолідований звіт у розрізі декількох вкладок з інформацію по простоях техніки в розрізі масиву або груп техніки, поля та оброблена площа, переїзди, споживання палива, час роботи.

Залежність від іншої розробки: п.1.1 та п 4.3
28 год
Тип оповіщення: Excel База даних MsSQL
Тип продукту: Звітність

Звіт про роботу техніки побудований по принципу діаграми Ганта у розрізі кожних 10 хв. До уваги береться робота, переїзд, простій техніки з конкретизацію. Система автоматично визначає подію в розрізі кожного діапазону часу.

Залежність від іншої розробки: п.1.1 та п 4.3
32 год

Консолідована інформація по вигрузках врожаю. Додається розріз час, тривалість вигрузки, номер мітки на яку здійснювалася вигрузка та техніка.

42 год

Перевірка відстані в момент вивантаження зерна між рухомими об'єктами. Дає змогу виявити інцидент, коли ідентифікаційна мітка, яка закріплена за вантажним автомобілем, знаходиться біля обєкта що вивантажує зерно, а сам вантажний автомобіль знаходиться на віддаленій відстані.

32 год
Отримайте консультацію по телефону

Ми Вам перетелефонуємо

Напишіть контакти нижче

… або напишіть в месенджерах